Bedrijven op de campus

De TU/e wil nog meer ruimte bieden aan bedrijven waarmee ze samenwerkt en aan start-ups vanuit de universiteit en Fontys Hogescholen. Op dit moment zijn er meer dan 105 bedrijven gevestigd.Deze bedrijven zijn gevestigd in de bedrijvencentra Twinning Center en Catalyst of in het Multimediapaviljoen.

42 Solutions B.V. www.42solutions.nl
4hbrug Holding B.V.  
Acctec www.acctec.nl
AOMB www.aomb.nl
Atus B.V. www.atusbv.com
Author E www.authore.com
Automotive Solutions  
Bluedec B.V. www.bluedec.nl
Bright Move B.V. www.brightmove.nl
Cofély/Engie www.engie-services.nl
Coöp. Devlab, Development Laboratories UA www.devlab.nl
Cytomate Technologies B.V. www.cytomate.com
De Tuimelaaar www.tue.nl/universiteit/over-de-universiteit/faciliteiten/kinderdagverblijf-de-tuimelaar
Devlab www.devlab.nl
Dutch Polymer Institute (DPI) www.polymers.nl
Dysol www.adviesbureaus.nl/dysol
EmulTech B.V. www.emultech.nl
Entechna www.entechna.nl
Erudion  
Euflex www.euflex.nl
Euflex B.V. www.euflex.nl
Flostock www.flostock.nl
FOM (DIFFER) www.differ.nl
Galaxy Surfactants Limited www.galaxysurfactants.com
Galaxy Surfactants Limited www.galaxysurfactants.com
GE Healthcare B.V. www.gehealthcare.nl
GN Resound  
Grafisch Atelier Daglicht www.grafisch-atelier-daglicht.nl
Groupid B.V.  
Het Eeuwsel B.V.  
Hybrid Catalysis www.hybridcatalysis.com
Immunent Nederland B.V. www.immunent.com
Integrand www.integrand.nl
Internetwerk Nederland B.V. www.internetwerk.nu
Intivation B.V.  www.intivation.nl
Ioniqa Technologies B.V. www.ioniqa.com
Ioniqa Technologies B.V. www.ioniqa.com
Isa Europe  http://isaeurope.org/
Ivium Technologies B.V. www.ivium.nl
Javelin B.V. www.javelinict.nl
KIC Inno Energy www.innoenergy.com
LifeTec Group B.V. www.lifetecgroup.com
Lighthouse www.tue-lighthouse.nl
MagBoox B.V. magboox.nl
Magnaview www.magnaview.com
MATinspired www.matinspired.nl
Maxxun B.V.  
Medical Decision Support Systems B.V. www.medecs.nl
Medical Robotic Technologies B.V. www.medicalrobotictechnologies.nl
MeduProf-S B.V. www.meduprof-s.com
Merge Healthcare Incorporated www.merge.com
MK2 www.mk2.nl
Nemo Healthcare B.V. www.nemohealthcare.com
Nexx B.V.  
Octrooibureau Los en Stigter B.V. www.losenstigter.nl
Perceptive Software  
PharmIT www.pharmit.nl
Plasma Matters B.V.  
Polymer Technology Group Eindhoven B.V. www.ptgeindhoven.nl
Polymer Technology Group Eindhoven B.V. (PTG/e) www.ptgeindhoven.nl
Praktijk mr. A.F.C. Bennenbroek  
Quali Assure www.QualiAssure.nl
ROC Summa College www.summacollege.nl
Security Matters B.V. www.secmatters.com
Six ICT B.V. www.sixict.nl
Smart Photonics www.smartphotonics.nl
Sprint B.V. www.sprintintermediair.nl
Stam & De Koning Bouw B.V. www.stamendekoning.nl
Stg. Team Energy www.teamenergytue.nl
Stichting KIEN www.stichtingkien.nl
Stichting Unipartners Eindhoven www.unipartners.nl/studenten/vestigingen/eindhoven/
Suprapolix www.suprapolix.com
Sustainable Progression B.V. www.ourprogression.com
Symbio Therapy www.symbiotherapy.com
SyMO-Chem B.V. www.symo-chem.nl
SynerScope www.synerscope.com
Synned B.V. www.synned.nl
Syntouch B.V. http://www.syntouch.nl/
SystematIC Design B.V. www.systematic.nl
Technology Management Contract Centre B.V. www.managementadviesdata.nl
TNO www.tno.nl
TU/E-Innovation Lab B.V. www.tue.nl/innoveren
TUE Holding  
TUE Knipkapsalon www.tue.nl/universiteit/over-de-universiteit/faciliteiten/kapsalon/
Tusti B.V. www.tusti.nl
Van der Vleut Management BV  
Ventinova Medical B.V. www.ventinova.nl
ViaFactor B.V.  
Wattanders B.V. www.wattanders.nl
Wereldwijd Wi-Fi www.wereldwijdwifi.nl
Xeltis B.V. www.xeltis.com