Contact en bereikbaarheid

Bezoekadres 
Faculteit Industrial Design
Building 32, Laplace
Laplace 32
5612 AZ Eindhoven

Navigatie adres
De Zaale, Eindhoven

Receptie Laplace building

T: 040 – 247 2625
E: receptie.laplace@tue.nl 

Postadres
Faculteit Industrial Design
P.O. Box 513
5600 MB Eindhoven

Industrial Design Secretariaat
OnderwijssecretariaatAnnemarie van Malsen
E: secretariaat.education@tue.nl  
T: +31 40 247 3922
Faculteitssecretariaat Hanneke Driessen
E: j.e.p.w.driessen@tue.nl 
T: +31 40 247 4731
Janna Schoonbrood - Verkaik 
E: j.t.schoonbrood-verkaik@tue.nl  
T: +31 40 247 2209
Communicatie
Voorlichting 
Pers en meda 

Joyce de Vaan
E: j.j.a.vaan@tue.nl
T: +31 40 247 8696

Expositie en evenementen
(Dutch Design Week)
Onderzoek en Valorisatie
Pers en Media 
Jeanette Schoumacher
E: J.A.Schoumacher@tue.nl 
T: +31 40 247 5388
Onderzoekssecretariaat
Business Process Design Liesbeth van de Water
E: l.a.v.d.water@tue.nl 
T: +31 40 2475648
Designing Quality in InteractionAnny Prinsen
E: e.f.a.prinsen@tue.nl
T: +31 40-247 5924
Designed IntelligenceSabine Smits
E: secretariaat.DI@tue.nl
T: +31 40-247 2102
User Centered EngineeringRosalinde Kennis
E: R.H.C.Kennis@tue.nl 
T: +31 40-247 7330