Persvoorlichting

Het team persvoorlichting is gehuisvest in gebouw Kennispoort, op de derde etage. Voor een plattegrond van de campus, kijk hier: https://static.tue.nl/fileadmin/content/universiteit/diensten/dh/24-11-2016_TUe_Plattegrond.pdf

Het team bestaat uit de volgende personen:

Barend Pelgrim (woordvoerder)
040 247 3030 | 06 28 78 27 89 l b.j.g.pelgrim@tue.nl 

Ivo Jongsma (wetenschapsvoorlichter en plv woordvoerder)
040 247 2110 l 06 4442 0799 l i.l.a.jongsma@tue.nl
Afwezig: woensdag 

Barry van der Meer (wetenschapsvoorlichter)
040 247 4061 l 06 2878 3207 l b.v.d.meer@tue.nl
Afwezig: vrijdag

Hilde de Laat (wetenschapsvoorlichter)
040 247 5712 l 06 1821 0831 l h.h.a.d.laat@tue.nl

Aldo Brinkman (wetenschapsvoorlichter)
040 247 5965 | 06 1834 7931 | a.g.m.brinkman@tue.nl
Afwezig: vrijdag 

Tom Lemmens (wetenschapsvoorlichter)
040 247 8510 | t.p.j.lemmens@tue.nl
Afwezig: woensdag