TU Eindhoven

Persvoorlichting

Voor persvragen over onderzoek(ers) van de TU/e, het maken van tv- of radio-opnames of andere persgerelateerde zaken kunt u contact opnemen met onderstaande persvoorlichters

Persvoorlichtingsteam

Barry van der Meer

040 247 4061 / 06 2878 3207 / b.v.d.meer@tue.nl / Afwezig: vrijdag

Ivo Jongsma

040 247 2110 / 06 4442 0799 / i.l.a.jongsma@tue.nl / Afwezig: woensdag

Barend Pelgrim

040 247 3030 / 06 28 78 27 89 / b.j.g.pelgrim@tue.nl

Hilde de Laat

040 247 5712 / 06 1821 0831 / h.h.a.d.laat@tue.nl

Tom Lemmens

040 247 8510 / t.p.j.lemmens@tue.nl / Afwezig: woensdag

Aldo Brinkman

040 247 5965 / 06 1834 7931 / a.g.m.brinkman@tue.nl / Afwezig: vrijdag

Contact Us

  • Bezoekadres

    Persvoorlichtingsteam
    Kennispoort 3de verdieping
    John F. Kennedylaan 2
    5612 AB Eindhoven
    Nederland