Join Team SSC

Interesse in een baan bij het SSC? Bekijk het aanbod aan vacatures en solliciteer! Je bent vrij om een open sollicitatie te sturen. 

SSC Golfcentrum

 

Vacature: Toezichthouder SSC Golf Driving Range

Voor onze Golf Driving Range is het SSC op zoek naar een toezichthouder voor de volgende momenten:

  • Donderdag: 16.00-21.00 uur (winter tot 20.00 uur)
  • Zaterdag: 12.00-18.00 uur
  • Zondag: 12.00-18.00 uur
     
    Zowel een enkele dag als een combinatie van dagen is mogelijk.
     
    Werkzaamheden
  • ontvangen gasten en verstrekken informatie.
  • verkoop ballenkaarten, consumpties en verhuur clubs.
  • kleinere onderhoudswerkzaamheden aan de baan.
  • ballen rapen (machinaal) en opruimen.
  • sluiten van de accommodatie.
     
    Vergoeding
    Vergoeding is op basis van minimum jeugdloon.
     
    Functie-eisen
    Tweetalig, Nederlands en Engels, zowel goed in woord en geschrift.
     
    Contact
    Geïnteresseerden kunnen contact opnemen met de hoofdtoezichthouder Chris Dankers, e-mail: golf@golfcentrumeindhoven.nl

Sportdocenten

Vacature: Nieuwe hoofdcoach eerstejaarssectie roeivereniging Thêta!

E.S.R. Thêta is een groeiende studentensportvereniging, met een enthousiaste en ambitieuze wedstrijdsectie. Door de groei van de vereniging is ook de wedstrijdsectie gegroeid, met name de eerstejaarssectie! Het is van belang om de eerstejaars te enthousiasmeren en te zorgen dat ze door willen gaan met roeien.

Ben jij enthousiast over talentontwikkeling? Heb jij ervaring als coach? Dan lees hier de vacature en mail je motivatie en CV naar wedstrijdcommissaris@esrtheta.nl.

 

Contact groepslessen: Peter Geurts, p.geurts@tue.nl
Contact groepslessen: Greta Suslaviciute, g.suslaviciute@tue.nl

SSC Sport Café

- Geen vacature

Contact: Laurens Eliens, l.eliens@tue.nl

Informatiebalie

- Geen vacature

Contact: Peter van Rooij, p.v.rooij@tue.nl 

Stage

- Geen vacature

Contact: sciinfo@tue.nl

Fitness

- Geen vacature

Contact: Atef El Allouche, a.e.allouche@tue.nl

Contact

  • Algemene contactgegevens

  • Bezoekadres

    Studentensportcentrum Eindhoven
    Het Eeuwsel
    Eindhoven
    Nederland
  • Postadres

    Studentensportcentrum Eindhoven
    O.L. Vrouwestraat 1
    5612 AW Eindhoven
    Nederland

Links