Moniek Bruggeman
Rijnstate, Arnhem
Begeleider: Rudi Hoekema
Opleider: Alina van der Giessen
Kim Donkers
Ziekenhuis Gelderse Vallei
Begeleider: Marlies Overvelde
Opleider: Michaël Lansbergen
Suzan Everink
Gelre Ziekenhuizen, Apeldoorn
Begeleider: Arjen Becht
Opleider: Michaël Lansbergen
Michelle van Gelderen
Diakonessenhuis, Utrecht
Begeleider: Peter Brinks
Opleider:Teun Minkels
Bram Geven
Catharina Ziekenhuis Eindhoven
Begeleider: Arjen-Kars Boer
Opleider: Ivonne Lammerts
Arthur de Lange
Gelre Ziekenhuizen, Apeldoorn
Begeleider: Arjen Becht
Opleider: Michaël Lansbergen
Milou van Mil
Catharina Ziekenhuis Eindhoven (project PRESSURE)
Begeleider: Lukas Dekker
Opleider: Beatrijs van der Hout
Ysanne Pasveer
Eindhoven Engine i.s.m. Máxima Medisch Centrum
Begeleider: Carola van Pul
Opleider: Beatrijs van der Hout
Bente van Teeffelen
St. Antoniusziekenhuis, Nieuwegein
Begeleider: Jan Habraken
Opleider: Teun Minkels
Ellen de Vries
Buitenhuis Advies, 's-Gravenhage
Begeleider: Job Sanders
Opleider: Alina van der Giessen
Fleur van Wezel
Meditain, Utrecht
Begeleider: Koen Snijders
Opleider: Teun Minkels
Pieter Zwerver
Catharina Ziekenhuis Eindhoven
Begeleider: Carla Kloeze
Opleider: Alina van der Giessen
Eline van Engelen
FreeSense Solutions, Eindhoven
Begeleider: Alex Serrarens
Opleider: Beatrijs van der Hout
Imke Bun
Máxima Medisch Cenrum, Veldhoven
Begeleiders: Carola van Pul, Peter Andriessen, Tamara Klopmeijer
Opleider: Teun Minkels
Job Dierx
Canisius Wilhelmina Ziekenhuis, Nijmegen
Begeleider: Patrick Adriaensen
Opleider: Alina van der Giessen
Robert Hartwig
Franciscus Gasthuis&Vlietland, Rotterdam
Begeleiders: Sandra van den Heuvel, Kirstin Henken
Opleider; Michaël Lansbergen
Pleuni Kirch
Scinvivo, Eindhoven
Begeleider: Marijn van Os
Opleider: Ivonne Lammerts
Arthur van Kootwijk
OLVG, Amsterdam
Begeleider: Vera Lagerburg
Opleider: Beatrijs van der Hout
Joël Kortes
UMCU, Utrecht
Begeleiders: Harmien Ruules, Toine Rosenberg
Opleider: Ivonne Lammerts
Ben Sawaryn
ZGT, Hengelo
Begeleider: Sanne Vaartjes
Opleider: Teun Minkels
Buddi Sharfo
ErasmusMC, Rotterdam
Begeleider: Maarten Dirkx
Opleider: Michaël Lansbergen
Elze Swinkels
Delft AI, 's-Hertogenbosch
Begeleider: Frank Vijn
Opleider: Ivonne Lammerts
Karin Haubrich
Sensur Health, Zeist
Begeleider: Pim van Dorst
Opleider SMPE/e: Ivonne Lammerts
Pleuni Lodiers
Haermonics, Eindhoven
Begeleider: Luc Koch
Opleider SMPE/e: Ivonne Lammerts
Yosha van Erven
Catharina Ziekenhuis, Eindhoven
Begeleiders CZE:
Volkher Scharnhorst, klinisch chemicus
Leo van den Boogaard, coördinerend applicatie beheer AKL
Opleider SMPE/e: Ivonne Lammerts
Karlijn Groenen
Radboudumc, Nijmegen
Begeleiders Radboud:
Evelinda Baerends, klinisch fysicus, MTKF
Frank de Lange, klinisch fysicus, beeldvorming
Joost te Riet, klinisch fysicus, MTKF
Opleider SMPE/e: Alina van der Giessen, klinisch fysicus
Kim Rijnberg
Bravis, Roosendaal
Begeleider Bravis:
Bunna Damink-Koster, klinisch fysicus/medisch manager MICT
Opleider SMPE/e: Alina van der Giessen, klinisch fysicus
Yvonne Schreurs
Meditain, Utrecht
Begeleider Meditain:
Koen Snijders, manager Kwaliteit
Opleider SMPE/e: Michaël Lansbergen, klinisch fysicus
Hilke Straatman
Amphia, Breda
Begeleiders Amphia:
Wendy van Hest-Mahn, klinisch fysicus
Opleider SMPE/e: Alina van der Giessen, klinisch fysicus
Jack Tattersall
Xeltis, Eindhoven
Begeleiders Xeltis:
Mohammed ElKurdi, Vice-President, R&D, Vascular
Wian van den Bergh, senior R&D Engineer
Opleider SMPE/e: Ivonne Lammerts
Tineke de Vries
Catharina Ziekenhuis, Eindhoven
Begeleiders CZE:
Carla Kloeze, klinisch fysicus
Ashley de Bie-Dekker, internist/intensivist
Opleider SMPE/e: Alina van der Giessen, klinisch fysicus
Inhoudelijk adviseur TU/e: Pierre Woerlee
Lisa Vulders
Jeroen Bosch Ziekenhuis, 's-Hertogenbosch
Begeleiders JBZ:
Nanneke Mollink, medisch technoloog adviseur
Chris Peters, klinisch fysicus
Opleider SMPE/e: Michaël Lansbergen, klinisch fysicus
Marloes de Winter
Catharina Ziekenhuis, Eindhoven
Begeleiders CZE:
Lukas Dekker, cardioloog
Marcel van 't Veer, biomedisch ingenieur
Frans van de Vosse, professor of Cardiovascular Biomechanics TU/e
Opleider SMPE/e: Ivonne Lammerts